top of page

вто., 08 сеп.

|

Зумирајте

Обука за најдобри практики: предавање на креативните литературни уметности од далечина

Придружете ни се на обука за ручек со Раи Крафорд, програмски менаџер во WITS.

Registration is Closed
See other events

Time & Location

08 сеп. 2020 г., во 12:00 – 14:00

Зумирајте

Tickets

  • Free Ticket

    0,00 US$
    Sale ended
  • Donation

    25,00 US$
    Sale ended

Total

0,00 US$

Share this event

bottom of page